poniedziałek, 31 grudnia 2012

Bonus - Nowy rok

Pisze tego posta o 00:33 . Właśnie jest 2013 rok..hum.. Czy zleciało szybko ? Czy ja wiem. Tak średnio. Teraz będę musiała czołgac się do wakacji, no niestety.. nie lubię feri ni wielkiej nocy.
Goście na szczęście pojechali wcześniej niż przed 00:00. Chwała. Chciałam puścic lampiona, ale nie dosc ze wiatr to sąsiedzi nawkurwiali mi nad domem fajerwerkami.
Nie jestem zwolienikiem fajerwerków, nie puszczałam ich nigdy i nawet nie lubię oglądac.
Wracając do lampiona to była z nim klapa, spalił się cały i ledwo co go zgasiłam.

Jakie mam postanowienie noworoczne ? Nie wiem. Raczej zawsze postanawiałam sobie nauke, a i tak gówno z tego było. Na 2012 postanowiłam sobie mniej żrec, no ale oczywiście jeszcze mi się przytyło.
Raczej postanowię sobie nauczyc się przynajmniej 5 tricków na desce. Jak na razie nawet ollie nie umiem, więc będzie trudno. Mam jakieś gówno z chin, no przynajmniej 7 warst

KURWA

Nie o desce ma byc ten blog..

Wesołego nowego roku, czy coś..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz